Network Firewall Cihaz ve Çözümleri

Method bilişim hizmetleri siz değerli müşterilerimize profesyonel network altyapı tasarımı ve anagtar teslim network kurulumunuzu gerçekleştirmekle kalmayıp altyapınıza ve hedefleriniz doğrultusundaki sisteminizin ihtiyaç duyduğu network cihazlarını temin etmektedir.

Cihazların belirlenmesi tüm sisteminizin veri akış protekolleri , sisteminizdeki veri işlem yoğunluğu , işletmenizdeki bilgisayar-yazıcı-fax-sunucu ve diğer cihazlarınızın toplam veri trafihi , sisteminizin güvenlik kriterleri , işletmenizdeki cihazlarınızın aralarındaki uzaklık , mantıksal network sisteminizin internet hızınız ile orantısı daha birçok teknik test'ten geçirerek testimiz sonucu oluşan network fizibilite raporumuz doğrultusunda direk sisteminizin perfonmansını arttıracak cihaz seçimlerinde bulunuyor ve size sunuyoruz.

Method Bilişim Siz Değerli Müşterilerimizin Satınalma Değil Sisteminizin Çözüm Ortağınızdır...

Sisteminize ekleyeceğiniz network cihazlarının hangisinin sizin için uygun olup olmadığını aşağıdaki genel ve diğer teknik analiz testlerimiz sonucu belirlemekteyiz.

Sisteminize Ekleyeceğiniz İdeal Network Cihaz Seçimi İçin Gerçekleştirdiğimiz Başlıca Testler:

- İşletmenizin veri akış protekollerinin testi

- İşletmenizdeki veri işlem yoğunluğu testi

- İşletmenizin (faaliyetlerinize ve iş akışınıza özel) güvenlik testleri

- İşletmenizdeki cihazlarınızın aralarındaki uzaklık (Mesafe) testleri

- İşletmenizdeki mantıksal network sisteminizin internet hızınız ve internet hızınızın veri trafiğinize olan orantı testleri

- İşletmenizdeki mevcut toplam network kablo uzunluğu testi

- İşletmenizde mevcut kullandığınız veya kuracağımız Vpn veya bulut uzak bağlantı sistemlerinin internet altyapınıza olan gereksinim testleri

- 3g network ve internet sinyal testi

 

Firewall Hizmetlerimiz. (Diğer Güvenlik Çözümlerimiz , Detaylı Bilgi ve Danışma İçin Bize Ulaşın...)

 

Method Bilişim Kurumsal Firewall Kurulum Hizmeti İle İşletmenizin Sistemsel Tüm Altyapısını Güven Altına Almaktadır, Ayrıca Firewall Satış ve Firewall Teknik Servis Hizmeti İle Sisteminizin Güvenlik Durumunu Her An ve İhtiyaç Duyduğunuzda Hızlı ve Yerinde Müdahaleler İle Kontrol Altında Tutmaktadır.

 

Method Bilişim Kurumsal Firewall Teknik Servis Hizmetleri İle Sisteminizin Güvenlik Altyapısında Oluşabilecek Sorun ve Güvenlik İhlallerine Karşı Firewall Teknik Destek Hizmeti İle Güvenlik Problemlerine Uzun Vadede Net Çözümler Sunmaktadır.

 

Method Bilişim Kurumsal Firewall Satış Hizmetleri İle Sisteminizin Network Güvenlik Çözümleri Konusunda Sisteminizin Tam İhtiyacı Olan Firewall Cihaz veya Yazılımını Tespit Ederek En Uygun Güvenlik Sistemini Temin Eder.

 

Method Bilişim Kurumsal Firewall Satış Hizmetleri İle Sisteminizin Network Güvenlik Çözümleri Konusunda Sisteminizin Tam İhtiyacı Olan Firewall Cihaz veya Yazılımını Tespit Ederek En Uygun Güvenlik Sistemini Temin Eder.

 

Method Bilişim Kurumsal Firewall Satış Hizmetleri İle Sisteminizin Network Güvenlik Çözümleri Konusunda Sisteminizin Tam İhtiyacı Olan Firewall Cihaz veya Yazılımını Tespit Ederek Sizin İçin En Uygun Güvenlik Sistemini Temin Eder.

 

Method Bilişim Kurumsal Firewall Çözümleri Hizmeti İle İşletmenizin Network ve Sunucu Yapısına En Uygun Firewall Sistemini Belirlleyerek Firewall Kurulumunu ve Teknik Servis Destek Hizmetini'de Sağlamaktadır.

 

Method Bilişim Kurumsal Sunucu Güvenlik Firewall Çözümleri Hizmeti İle, Sunucunuzun ve Sunucu Altyapınızın, Güvenlik Sistemini Tam İhtiyacınız Olan Sunucu Güvenlik Kriterlerine Göre Belirler ve Siz Değerli Müşterilerimize Temin Ederek Teknik Servis ve Destek Hizmetini de Sağlamaktadır.

 

Method Bilişim Kurumsal VPN Güvenlik Firewall Çözümleri Hizmeti İle, Network ve VPN Altyapınızın, Güvenlik Sistemini Tam İhtiyacınız Olan Network Güvenlik Kriterlerine Göre Belirler ve Siz Değerli Müşterilerimize Temin Ederek Teknik Servis ve Destek Hizmetini de Sağlamaktadır.

 

Method Bilişim Bilişim Suçları 5651 Sayılı Kanun Gereğince İnternet İçerik Filtreleme Sitemini Siz Değerli Müşterilerimize En Uygun Güvenlik Cihazı İle Sağlamaktadır.

Method bilişim tüm sisteminizin ve altyapınızın hangi cihazlara uygun olduğunu ve hangi cihazlarla stabil ve yüksek perfonmansta çalışacağını , siz değerli müşterilerimize ısrarla bayisi olduğu ürünü satmak için değil sisteminizin gerçek perfonmansını ve gelecekteki hedefleriniz doğrultusundaki durumunu size bilimsel veriler ile sunmaktadır. 

Method Bilişim Hizmetleri San.ve Tic.Ltd.Şti © 2021