VPN (Virtual Private Network) Bulut Çözümleri

Method Bilişim Hizmetleri VPN teknolojisini işletmenizde ihtiyaç ve hedefleriniz doğrultusunda yapılandırarak şirket dışından sanki şirket içinde çalışıyormuş gibi tüm sunucu,yazılım,uygulama ve dosyalarınıza ulaşmanıza olanak sağlamaktadır.

Örnek Method Vpn 2 Şube ve Merkez Ofis Vpn Sistemi Diagramı

Method bilişim VPN Sistemi

VPN Genel Özelliği:

Şirketinizin bünyesinde var olan ve iş akışınızın içerisindeki (yazılımlara ,ortak paylaşılan dosyalara, ve veritabanına)tüm uygulamalara  şirketinizin dışından  veya şubelerinizden 128 bit veri şifreleme ile erişim imkanı sağlanarak merkez ofis  dışındaki tüm kullanıcılar’da merkezdeki  veritabanını kullanarak  işlemlerini yapabilmektedir  . (mobil kullanıcılar dahil) böylece şirket dışında yapılan tüm işlemler merkezden anlık olarak takip edilerek raporlara anlık olarak ulaşılabilir.

 

VPN Bulut Hizmetlerimiz. (Diğer VPN Çözümlerimiz , Detaylı Bilgi ve Danışma İçin Bize Ulaşın...)

 

Method Bilişim Kurumsal Vpn Network, Ağ Kurulum Hizmetlerimiz İle Şubeleriniz veya Mağazalarınız Arasındaki İletişimi ve Merkez Ofis'teki Sunucularınıza Vpn Ağ Kurulumunuzu Gerçekleştirerek Tüm Mağaza veya Şubelerinizdeki Çalışanlarınızın Merkez Sunucunuzdaki Uygulama,Program ve Tüm Dosyalara Yetkileri Dahilinde Ulaşmasını ve Kullanmasını Sağlamaktayız.

Method Bilişim Kurumsal Network Çözümleri Hizmetleri İle İşletmenizin Network Altyapı Kurulumlarınızı Gerçekleştirir Ayrıca Uzun Vadede Net ve Profesyonel Çözümler Sunarmaktadır.

Method Bilişim Kurumsal Vpn Hizmetlerimiz İle Mevcut Vpn Ağınızın Konfigirasyonunu veya Vpn Ağını'za Eklemek İstediğiniz Diğer Şube Veya Mağazalarınızın Vpn Konfigirasyonunu Gerçekleştiriyoruz.

Method Bilişim Kurumsal Vpn Yapılandırma ve Kurulum Hizmetlerimiz İle İşletmenizdeki Vpn Ağ , Network Yapılandırmanızı IPSEC veya PP TP Vpn Konfigirasyonu İle Güvenli Olarak Gerçekleştiriyoruz Ayrıca Şube Veya Mağazalarınız Arasındaki Güvenlik, Frewall Kriterlerini Maximum Oranda Sağlamaktadır.

Method Bilişim Kurumsal Vpn Bulut Teknik Servis ve Destek Hizmetlerimiz İle Vpn Ağ Yapılandırmanızı Yıllık Bakım Anlaşması İle Güven Altına Alıyoruz VPN Konfigirasyonunuz veya VPN İletişim Sorunlarınızda Method Bilişim Hızlı ve Profesyonel Müdahaleler İle Problemlerinizi Çok Kısa Sürede Çözmektedir.

Method Bilişim Kurumsal VPN Kurulum Hizmetlerimiz İle Diğer Şube veya Mağazalarınız Arasındaki Ortak Yazılım ve Dosya Kullanımınız İçin Gerekli Olan VPN ve Sunucu Konfigirasyonunuzu Profeyonel Olarak Yapılandırıyoruz.

Method Bilişim Kurumsal VPN Güvenlik Hizmetlerimiz İle VPN Konfigirasyonunuzdaki Güvenlik Firewall Yapılandırmanızı Uygun Friwall Cihaz Seçimi veya Mevcut VPN Firewall Konfigirasyonunuzu İşletmeniz İçin Maximum Düzeyde Yapılandırılmasını Sağlamaktadır. Ayrıca Tüm VPN Yapınız İçin Teknik Servis ve Destek Bakım Anlaşmalarımız İle VPN Güvenlik Yapınızı Garanti Altına Alıyoruz.

Method Bilişim Kurumsal, Noktadan Noktaya VPN Kurulum ve Teknik Servis Hizmetleri İle VPN Bulut Yapılandırmanızı Profesyonel Olarak Kurar ve Firmanızın İhtiyaçları Doğrultusunda Yapılandırır.

Method Bilişim KIurumsal Site To Site VPN Kurulum ve Teknik Servis Hizmetleri İle VPN Yapılandırmanızı Profesyonel Olarak Kurar ve Firmanızın İhtiyaçları Doğrultusunda Yapılandırır.

Method Bilişim Kurumsal IPSEC VPN Kurulum ve Teknik Servis Hizmetleri İle VPN Bulut Yapılandırmanızı Profesyonel Olarak Kurar ve Firmanızın İhtiyaçları Doğrultusunda Yapılandırır.

Method Bilişim Cisco VPN Kurulum ve Teknik Servis Hizmetleri İle Cisco VPN Firewall Kurulumunuzu İhtiyaçlarınız Doğrultusunda Yapılandırır, Ayrıca Cisco VPN Router , Network Cihazlarındaki Uzman Kadrosu İle Bakım Method Bilişim Anlaşması Sayesinde Tüm Cisco VPN Sisteminiz Güven Altındadır.

Method Bilişim FortiGate VPN Kurulum ve Teknik Servis Hizmetleri İle FortiGate VPN Firewall Kurulumunuzu İhtiyaçlarınız Doğrultusunda Yapılandırır, Ayrıca FortiGate VPN Router , Network Cihazlarındaki Uzman Kadrosu İle Bakım Method Bilişim Anlaşması Sayesinde Tüm FortiGate VPN Sisteminiz Güven Altındadır.

Method Bilişim Juniper Networks VPN Kurulum ve Teknik Servis Hizmetleri İle Juniper Networks VPN Firewall Kurulumunuzu İhtiyaçlarınız Doğrultusunda Yapılandırır, Ayrıca Juniper Networks VPN Router , Network Cihazlarındaki Uzman Kadrosu İle Bakım Method Bilişim Anlaşması Sayesinde Tüm Juniper Networks VPN Sisteminiz Güven Altındadır.

Method Bilişim Sonicwall VPN Kurulum ve Teknik Servis Hizmetleri İle Sonicwall VPN Firewall Kurulumunuzu İhtiyaçlarınız Doğrultusunda Yapılandırır, Ayrıca Sonicwall VPN Router , Network Cihazlarındaki Uzman Kadrosu İle Bakım Method Bilişim Anlaşması Sayesinde Tüm Sonicwall VPN Sisteminiz Güven Altındadır.

 

Method Bilişim Kurumsal Network Hizmetleri İle İşletmenizin Network Altyapı Problemlerine Uzun Vadede Network ve Sunucu Bazlı Net Çözümler Üretmektedir, Ayrıca Network 'ünüzün Bağlı Tüm Sweitch,Hub,Router ve Diğer Cihazlarınız Doğru Haberleşmesini ve Maximum Performansta Çalışmasını Sağlamkatadır.

 

Method Bilişim Kurumsal Network Kurulum Hizmetleri İle İşletmenizin Network ve Sunucu Bazlı Altyapı Kurulumlarınızı Profesyonel Olarak Planlar ve Kurar Ayrıca İşletmenizin Network Altyapısına Uzun Vadede Net Çözümler Üretmektedir

 

Method Bilişim Kurumsal Network Çözüm Hizmetleri İle İşletmenizin Network Altyapı ve Sunucu Bazlı Kurulumlarınızı Gerçekleştirir Ayrıca Uzun Vadede Net ve Profesyonel Çözümler Sunar.

 

Method Bilişim Kurumsal İnternet Çözümleri İle İşletmenizin İnternet ve Network Altyapısındaki Problemleri Tespit Eder Ayrıca İnternet ve Network Altyapınızın Planlanması ve Yeniden Kurulum İşlemlerini Gerçekleştirerek Uzun Vadede Net Çözümler Sunmaktadır.

 

- VPN'in İşletmenize Getirisi (Genel):

Tüm şube veya mobil kullanıcılarınızın ne yaptığını (görevlerinin ne kadarını gerçekleştirdiğini) anlık olarak takip edebilme

Tüm şube veya mobil kullanıcılarınız ile yaptığınız yoğun e-posta trafiğini düşürür ve işlemleri anlık görebilirsiniz.

Tüm şube veya mobil kullanıcılarınız çalıştıkları uygulama,yazılım veya veritabanını sadece merkez ofisinizdeki sunucunuzdan yetkileri dahilinde kullanır veri güvenliğiniz üst seviyeye çıkar.

Tüm şube ve mobil kullanıcılarınızın kullandığı cihazlara (bilgisayar,tablet) erişebilir ve yazılım ve donanımsal olarak kontrol edebilirsiniz. (Active Directory Gerekir İlgili Kurulum İçin Tıklayınız.)

Kullanıcılarınızın verimliliği artar.

İşlemleri anlık takip edebileceğinizden oluşabilecek problemlere anında müdahale edebilirsiniz.

Müşteri memnuniyet veya şikayetlerine anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Şubelerinizde veya mobil kullanıcılarınızın kullandıkları cihazlarda (çalınır,bozulur veya işletim sistemleri çöker ise) problem oluştuğunda hemen başka cihazlardan 20 dk içinde sistemi aktif edebilirsiniz.

Vpn sisteminin şirketinize getirisi sizin faaliyet alanlarınızın ve iş akışınızın durumuna göre çok daha fazla yarar sağlamaktadır , fakat Vpn 'in doğru kurulup doğru yapılandırılması gerekir kesintisiz kalması için.

 

- Genel Vpn Teknolojileri Aşağıdaki Gibidir:


- IPSec VPN 
- PP TP Farklı Markalar (Önk: Serverlar Arası VPN)
- SSL VPN (Uygulama Modu) 
- SSL VPN (Tünel Modu)

Method Bilişim Vpn sisteminizi işletmenizin iş akışı ve locasyonları doğrultusunda projelendirerek profesyonel olarak yapılandırır.

Method Bilişim Hizmetleri San.ve Tic.Ltd.Şti © 2021