Sunucu & Sistem Güvenlik Hizmetleri

Genel Sistem Güvenlik (Firewall) Sistemimizin Genel Özellikleri (Sistem Firmanızın Sistem Yapısına ve Faaliyetlerine Göre Özel Planlanır)

 

Sunucu Güvenlik Yapısı:
-Active directory entegrasyonu 
-Tüm paylaşılan klasör ve belgelerinizine erişim kontrolü (verilen izinler doğrultusunda) 
-Sunucunuzdaki ticari ve web uygulamalarınıza erişim kontrolü (verilen izinler doğrultusunda) 
-Sunucunuza gelen tüm bağlantı isteklerinin oluşturulacak kurallar doğrultusunda kontrolü ve raporlanması
-Tüm sisteminizde girilen web sitelerinin kontrolü , kim ne zaman hangi web sitesine girdi ? raporlanması
-Tüm sisteminizde girilen paylaşılan klasör veya belgelere, kim ne zaman hangi klasöre girdi ? raporlanması

- Siteminize gelebilecek tüm saldırıların verilerinize ulaşmadan önce otomatik devredışı bırakılıp bloklanması (dos , web, uygulama,virüs,spam)

Network Güvenlik Yapısı:
-Sisteminizdeki tüm network bağlantılarının erişim hız ve güvenlik kontrolü.
-Internet üzerinden network bağlantılarınızın (VPN vb.) .güvenlik ve erişim kontrolü.
-Detaylı network kontrol raporu.
-Internet erişim ve parola kontrolü.
-Internet risk kontrolü ve güvenlik uyarı sistemi.
-Network risk kontrolü ve güvenlik uyarı sistemi.

 

Sistem Friwall Güvenlik Hizmetlerimiz. (Diğer Güvenlik Çözümlerimiz, Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın)

 

Method Bilişim Friwall Ağ Network Güvenlik Kurulum Hizmetleri İle Firmanızın Yapısına Özel Friwall Güvenlik Sistemi Kurmaktadır Ayrıca Sistemindeki Tün Sunucu Ağ Network Yapınıza Friwall Güvenlik Sistemini Entegre Etmekte Yada Tüm Sunucu Ağ Network Friwall Konfigirasyonunuzu En Baştan Planlar , Tasarlar ve Kurmaktadır.

 

Method Bilişim Firewall Güvenlik Teknik Servis Hizmetleri İle Sisteminizdeki Güvenlik Firewall Sorun ve Problemlerinizi Sunucu ve Network Güvenlik Firewall Altyapınızın Yüzde Yüz Test'ini Gerçekleştirerek Sisteminizdeki Güvenlik Risk'i Bulunan Durumları Tespit Ederek Hızlı ve Profesyonel Müdahalelerle Sunucu,Ağ,Network ve Bilgisayar Güvenliğinizi Tam Olarak Sağlamaktadır.

 

Method Bilişim Network Ağ Güvenlik Friwall Teknik Servis Hizmetleri İle Sisteminizdeki Tüm Network, Ağ Yapınızın Güvenlik Sorunlarını Hızlı ve Profesyonel Müdahalelerle Çözmektedir, Ağ,Network Friwall Ciahzlarınızın Konfigirasyonunun Kontrolünü veya Yok İse İşletmenizin Yapısına Uygun Network Ağ Firewall Cihazlarınızı Temin Etmekteyiz Ayrıca Method Bilişim Network Ağ Friwall Güvenlik Bakım Anlaşması İle Sisteminizi Güven Altına Almaktadır.

 

Method Bilişim VPN Ağ Friwall Güvenlik Hizmetleri İle VPN Yapılandırmanızın Network Ağ Güvenliğini Tam Kontrol Altına Almanızı Sağlamaktadır. Ayrıca Diğer Şube Veya Mağazalarınızdaki VPN Network Ağ Konfigirasyonunuzun'da VPN Friwall Ağ Güvenliğinizi Dağlamaktadır.

 

Method Bilişim FortiNet,FortiGate Friwall Teknik Servis Ve Kurulum Hizmetleri İle Sisteminizin Friwall Güvenlik Konfigirasyonunu Hızlı ve Profesyonel Olarak Müdaha Ederek FortiGate,Fortinet Friwall Cihazlarınızın Kurulum İşlemlerini Yapmaktadır.

 

Method Bilişim Juniper Networks Friwall Teknik Servis Ve Kurulum Hizmetleri İle Sisteminizin Friwall Güvenlik Konfigirasyonunu Hızlı ve Profesyonel Olarak Müdaha Ederek Juniper Networks Cihazlarınızın Kurulum İşlemlerini Yapmaktadır.

 

Method Bilişim Sonicwall Friwall Teknik Servis Ve Kurulum Hizmetleri İle Sisteminizin Friwall Güvenlik Konfigirasyonunu Hızlı ve Profesyonel Olarak Müdaha Ederek Sonicwall Cihazlarınızın Kurulum İşlemlerini Yapmaktadır.

 

Method bilişim sisz değerli müşterilerimiz için hedefleriniz ve faaliyetleriniz doğrultusunda size (gerçekleştirdiğinz işlemlerinize) özel profesyonel (firewall) güvenlik sistemini kurarak uzun yıllar tüm sisteminizin minimum risk'te ve üst düzey güvenlikte çalışmasını sağlamaktadır.

Method Bilişim Hizmetleri San.ve Tic.Ltd.Şti © 2021